Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Святкували у дружньому колі!

Святкували у дружньому колі!

Розпочинається праця вже в новому, 2021 році, і для тисяч іноземних студентів ЗДМУ. Гарно відпочили, набралися сил і наснаги для наступного періоду навчання. Чудовою нагодою, щоб іще краще здружитися, пізнати мову, культуру і традиції нашої країни, стала низка зимових свят, до яких долучила студентів кафедра мовної підготовки університету. І хоча усі новорічно-різдвяні святкування відбувалися у режимі онлайн, яскравих вражень у  викладачів та студентів не бракувало,  гарного настрою теж.

Учасників та гостей святкового заходу чекало чимало подарунків та сюрпризів. Через континенти лунали палкі привітання друзів, яких об’єднала кафедра.  Веселі пісні, запальні танці, щирі привітання, цікаві музичні композиції звучали у виконанні іноземних студентів із Марокко, Туреччини, Нігерії, Еквадору, Індії.

Завідувачка кафедри, доцент Катерина Гейченко урочисто звернулася до студентів з побажанням втілити в життя найсміливіші ідеї та починання,  а також гармонії та успіхів в опануванні професією, миру, спокою і злагоди, впевненості у майбутньому.

Онлайн завітали в далекі домівки студентів з добрими побажаннями казкові гості ‒ Дід Мороз і Снігуронька. Святкові відео-листівки друзям і університету надіслали студенти з Індії: Рахул Редді та Гаждждада Мегхана, які побажали усім, щоб Новий рік  приніс радість, злагоду і тепло, а Боже благословення було запорукою миру, достатку, надії та впевненості для кожного з нас (гр.10ІІа, куратор – В.Ткаченко). Мовою танцю вітали всіх, хто був на зв’язку, студентка Абдулсамед Зехра Нур з Туреччини та  студент із Нігерії Самсон Аконг (гр. 3Іа, гр. 6ІІа, куратор - С. Гнатенко).

Вірші-побажання прочитали у відеозверненні студенти з Еквадору Андраде Кордеро Наталія, Хума Ремач Едвін, Келаль Кароль, Теран Алісон, Хіменес Сталін, Теглріо Алексіс Владімір, Кішпе Абад  Ромель: «Нехай це свято принесе все те, що у житті багато значить! Добра, здоров’я та удачі!». Також  студенти побажали всім у Новому році бути здоровими, красивими, коханими та успішними! (гр.8ІІа, куратор – Д. Рамазанова). Студентки Малавіка Наллакула з Індії і Дібор Маурін Чіома із Нігерії заспівали пісні про світле Різдво, «що є  найголовнішою  подією зими. Це свято люблять і дорослі, і діти. Кожна людина з нетерпінням чекає його» (гр. 32ІІІа, гр. 3Іа, куратор - С. Гнатенко).

Усі, хто був на зв’язку, відзначали ошатність прикрашеного університету, цікавий онлайн–концерт, що його подарував ЗДМУ усьому студентському і викладацькому загалу. Ялинка, подарунки, феєрверк, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. «Бажаємо всім увесь рік відчувати тільки приємні емоції й радіти кожному прожитому дню, щоб у 2021 році вас чекало багато щастя, удачі, посмішок, світла і тепла», ‒ щиро привітали викладачів студентки Дубей Кухші з Індії та Аннадірі Хаділ із Морокко (гр. 9ІІа, гр.1Іа, куратор – І. Абрамова). Фахмі Нада і Рхаллаб Муад, студенти з Марокко, надіслали вітальний відео-лист з  побажанням у 2021 році «здоров’я, радості й удачі та якомога більше щасливих днів! Нехай рік буде роком здійснення мрій і втілення в життя всіх заповітних бажань!»  (гр. 4 ІІф, куратор – Ю. Кравченко).

Артистизм, майстерність виконання інструментальної музики продемонстрував  студент з Індії скрипаль Черукандіїл Абхішек (гр. 25ІІа) та  студент-саксофоніст із Нігерії Агбенії Еммануель Адедамола (гр. 6ІІа. куратор ‒ С.Гнатенко). Студент Шукрі Мохамед із Марокко  підготував відеовітання із музичним супроводом, у якому зичив нових ідей, нових можливостей і прагнень, нових горизонтів щастя та просторів натхнення!» (гр. 4Іс,  куратор - Л. Омельницька).

Уся кафедра працювала, щоб свято об’єднало студентство, особливо постаралися викладачі-організатори: ведучі - Д. Рамазанова і А. Головачов;  Л. Ткаченко (монтаж відеоматеріалу), режисер  Л. Кремпова.

Ми переконані, що іноземні студенти, долучившись до такого дійства у гурті друзів, отримали і задоволення, і мовну практику, яка допоможе іще продуктивніше вивчати мову нашої країни.

 

Світлана Гнатенко,

заступник завідувача кафедри мовної підготовки ЗДМУ

11.01.2021

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR