Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Пам'яті вченого і педагога

Пам'яті вченого і педагога

Сумна звістка для колективу Запорізького державного медичного університету – на вісімдесят другому році життя відійшов у Вічність видатний науковець та педагог, доктор фармацевтичних наук, професор кафедри органічної хімії Борис Олександрович Прийменко.

Борис Олександрович Прийменко по праву вважався одним з фундаторів фармацевтичного факультету Запорізького державного медичного університету. За 55 років свого вірного служіння на ниві освітньої та наукової діяльності, Борис Олександрович став прикладом для декількох поколінь лікарів, провізорів та хіміків. Ставши частиною великої родини Запорізького фармацевтичного інституту, який з роками став Запорізьким державним медичним університетом, Борис Олександрович пройшов шлях від асистента кафедри органічної хімії до її завідувача. Відданість справі, виняткова наукова інтуїція та високий рівень педагогічної майстерності згуртував навколо Бориса Олександровича талановиту та завзяту молодь, яка під його чуйним керівництвом досягла суттєвих висот. Нині в ЗДМУ працюють численні представники наукової школи Бориса Олександровича, серед яких професор К.В. Александрова, професор М.І. Романенко, доцент К.І. Кандибей. Загалом під керівництвом Бориса Олександровича Прийменка було захищено 3 докторських та 16 кандидатських дисертацій.

Серед видатних результатів багаторічної праці професора Прийменка Бориса Олександровича можна відзначити два експериментальних лікарських препарати, понад 500 друкованих робіт серед яких статті в провідних міжнародних виданнях.

Протягом своєї трудової діяльності в медичному університеті Борис Олександрович зарекомендував себе як досвідчений педагог, талановитий науковець, організатор науки, висококваліфікований професіонал своєї справи.

Незважаючи на те, що серце Бориса Олександровича перестало битися, частинка його життєвого полум’я залишиться з нами у вигляді його учнів, здобутих ним знань та досвіду. Спочивайте з миром Борисе Олександровичу, Ваші знання та досвід залишилась у надійних руках Ваших учнів, які будуть прагнути їх зберегти та примножити.

20.11.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR