Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Відеконференція «Актуальні питання дистанційної освіти та телемедицини 2020"

Відеконференція «Актуальні питання дистанційної освіти та телемедицини 2020"

Розпочала свою роботу науково-методична відеоконференція «Актуальні питання дистанційної освіти та телемедицини 2020", яку організували Запорізький державний медичний університет, асоціація «Комп'ютерна медицина» та Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, присвячена впровадженню інформаційних технологій у вищу медичну та фармацевтичну освіту.

До участі в конференції онлайн приєдналися науковці з Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Луцька, Одеси, Острога, Сум, Харкова, Чернівців, а також закордонні учасники з Bielsko-Biała (Польща) та Saarbrücken (Німеччина).

У вступному слові ректор ЗДМУ, професор Юрій Колесник охарактеризував організацію навчального процесу під час карантину в університеті, розповів про забезпечення новітніми технологіями, які дозволяють на якісно новому рівні подавати студентам навчальний матеріал.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова презентувала учасникам доповідь «2020- 2021  - освітній процес в умовах пандемії. Змішана форма навчання».

В рамках конференції відбувся круглий стіл онлайн «Організація освітнього процесу за дистанційною формою навчання на базі сервісу MS Teams».

19.11.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR