Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

На засадах довіри і пильності

Міністерство освіти і науки України, вважаючи  молодь закладів вищої та фахової передвищої освіти однією з найактивніших складових  суспільства, яка активно і гостро реагує на прояви найболючіших політичних, соціальних та економічних проблем в нашій країні, звертає увагу студентського загалу та науково – педагогічних працівників  на ряд негативних тенденцій, що спостерігаються в соціумі. Так, на тлі продовження збройної агресії проти України, розгортається ряд антиукраїнських інформаційно – пропагандистських кампаній, регулярних анонімних повідомлень про «замінування» об’єктів критичної інфраструктури, виявлення фактів незаконного обігу зброї та вибухових речовин тощо.

Здобувачам освіти,  науково – педагогічним працівникам, які працюють зі студентством, важливо усвідомлювати масштаби екстремізму та  загрози  потенційної можливості залучення частини  студентської молоді до деструктивної діяльності.

Студентство ЗДМУ вирізняється високим патріотизмом, відстоюванням демократичних традицій  громадянського суспільства. Однак, важливо повсякчас проявляти пильність та нетерпимість до проявів тероризму, екстремістської ідеології, всіляко запобігати та припиняти таким спробам, а у випадку виявлення злочинних намірів, на засадах довіри повідомляти на електронну скриньку (callcenter@ssu.gov.ua) та цілодобовий безкоштовний телефон довіри Служби безпеки України – 0-800-501-482. Також можна інформувати Службу безпеки ЗДМУ 236-22-51, 707-62-70 (Бондаренко Олександра Петрівна).

18.11.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR