Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Освітній процес - форма змішана, контроль постійний

Освітній процес - форма змішана, контроль постійний

Чергове засідання ректорату Запорізького державного медичного університету під головуванням ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника знову відбулося онлайн у режимі відеозв'язку. Ректор та перший проректор доцент Микола Авраменко і проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова вийшли на зв'язок з нового бібліотечного центру, усі інші члени ректорату приєдналися безпосередньо з своїх робочих місць. 

На початку засідання ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник поінформував членів ректорату про лист МОН України № 1/9-626 від 11.11.2020 р. "Щодо організації освітнього процесу".

- Зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції у Запорізькій області, ми прийняли рішення: з 16 листопада університет продовжує навчальний процес за змішаною формою, онлайн у синхронному відеоформаті, - підкреслив Юрій Михайлович. – Моніторинг навчального процесу триває постійно, підходимо вимогливо до якості проведення занять.

Декани факультетів доповіли про хід ліквідації академічної заборгованості. Директор наукової бібліотеки ЗДМУ Тетяна Карпенко розповіла про заходи, приурочені до Дня української мови та писемності.

Приємною інформацією поділився декан факультету післядипломної освіти професор Юрій Рябоконь: усі наші інтерни успішно склали ліцензований інтегрований іспит «Крок – 3»!

- Це велика заслуга кафедр університету і свідчить про те, що ми добре готуємо наших студентів та інтернів. Результати іспитів «Крок» усіх рівнів це з року в рік підтверджують, - резюмував ректор.

Інформацію щодо захворюваності ректорат прийняв до відома, розглянуто ряд організаційних питань.

16.11.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR