Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
ЗДМУ вітає переможця обласного конкурсу!

ЗДМУ вітає переможця обласного конкурсу!

У переддень Міжнародного Дня студентів у Запорізький державний медичний університет надійшла приємна новина: студентка 5 курсу I фармацевтичного факультету Анастасія Зеленюк стала переможницею обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2020 році. Конкурс традиційно організовано управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації,  досягнення студентки нашого університету відзначено  в номінації «медичні та фармацевтичні науки».

«Ця винагорода  є логічним продовженням відзнак старанної наполегливої  праці Анастасії Зеленюк, яка триває упродовж всього  періоду її навчання, - прокоментувала завідувачка кафедри аналітичної хімії ЗДМУ, доктор фармацевтичних наук, професор Світлана Васюк. – На другому курсі вона прийшла в студентське наукове товариство нашої кафедри, відтоді бере участь у Всеукраїнських конкурсах з фармації,  презентуючи роботи й англійською мовою, і щороку  посідала на таких випробуваннях   призові місця. Анастасія – відмінниця навчання, староста академічної групи,  постійна учасниця університетських наукових конференцій, де вирізнялася  цікавими доповідями і  заслуженими першими місцями».

Професор відзначила послідовність студентки у науковій роботі, вона працює  у площині наукових досліджень кафедри – це напрям  розроблення  спектрофотометричних методик різного визначення лікарських засобів. Науковим керівником у неї асистент кафедри, кандидат фармацевтичних наук Анастасія Донченко.

І співробітники кафедри, й друзі Анастасії, вітаючи обдаровану студентку  з новою перемогою, бажають подальших досягнень, здійснення мрій, пов’язаних з майбутньою професією!

 

16.11.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR