Медичний універистет Пловдива святкує своє 75-річчя

Медичний універистет Пловдива святкує своє 75-річчя

Цій події присвятили міжнародну онлайн-конференцію  «Медицина майбутнього», до участі в якій запросили науковців із США, Італії, Нідерландів та інших країн. Впродовж трьох днів віртуальної конференції видатні науковці презентували доповіді з питань шляхів розвитку сучасної медичної науки та освіти, безпечного лікування, індивідуалізованої медицини,  Covid -2019 та інших.

З Пловдивським медичним університетом ЗДМУ пов’язують давні партнерські зв’язки. Тож у конференції взяв участь і ректор Запорізького державного медичного університету професор Юрій Колесник.

Привітавши колег з ювілеєм, ректор ЗДМУ поділився з учасниками конференції досвідом лікування щелепно-лицевих вад та травм за допомогою складних мультидисциплінарних операцій з використанням індивідуалізованих протезів, виготовлених способом металевого 3D друку. Доповідь викликала жвавий інтерес наукової спільноти, оскільки наведена технологія має великі перспективи у розвитку щелепно-лицьової хірургії.

Сердечно вітаємо наших колег із Медичного університету у м. Пловдив з ювілеєм. Нехай плідними будуть ваші здобутки на ниві охорони здоров’я.

31.10.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar