Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вчена рада ЗДМУ  обрала голову і першого заступника

Вчена рада ЗДМУ обрала голову і першого заступника

Таємне голосування за голову Вченої ради Запорізького державного медичного університету та його першого заступника було організоване у холі спортивно-аудиторного комплексу ЗДМУ. Напередодні лічильна комісія підготувала усе необхідне для проведення процесу виборів: забезпечила списки виборців, виготовила бюлетені, підготувала скриньку для бюлетенів. 

Впродовж чотирьох годин 88 членів Вченої ради ЗДМУ, що становить 88,9 відсотка, взяли участь у таємному голосуванні. Звісно, з дотриманням усіх протиепідемічних заходів безпеки. 

О 13 годині онлайн-засідання Вченої ради продовжилось. Голова лічильної комісії професор Віра Одинцова оголосила результати голосування. За кандидата на посаду голови Вченої ради, ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника проголосувало 87 виборців, сам кандидат, згідно з вимогами антикорупційного закондавства, участі у голосуванні не брав. За кандидата на посаду першого заступника голови Вченої ради, першого проректора доцента Миколу Авраменка проголосувало 87 виборців, сам кандидат участі у голосуванні також не брав.

Проректор з наукової роботи професор Валерій Туманський ознайомив учасників зібрання з рішеннями акредитаційної комісії МОН щодо присудження вчених звань та наукових ступенів, поінформував про проведення апробацій дисертацій. Вчена рада розглянула ряд інших питань і завершила свою роботу онлайн. 

16.10.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR