Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Онлайн-засідання конференції трудового колективу та Вченої ради ЗДМУ

Онлайн-засідання конференції трудового колективу та Вченої ради ЗДМУ

Сьогодні в режимі відеоконференції відбулося засідання конференції трудового колективу Запорізького державного медичного університету. Для проведення засідання використали програму MS TEAMS, яка дає змогу одночасно підключитися усім учасникам засідання,  надавати слово і, що дуже важливо – записує увесь процес, в тому числі, автоматичну реєстрацію учасників.

На порядку денному конференції було одне питання – затвердження нового складу Вченої ради університету на чергову каденції. Конференція затвердила склад Вченої ради ЗДМУ у кількості 99 осіб, з них 77 – представники професорсько-викладацького складу, 7 – інших категорій співробітників, 15 – студентів, аспірантів, клінічних ординаторів та магістрів.

Перше засідання нового складу Вченої ради, яке розпочалося одразу ж, було присвячене питанню обрання голови та першого заступника голови Вченої ради ЗДМУ. Зібрання проголосувало склад лічильної комісії, процедуру виборів, а також погодило процедуру таємного голосування, яка відбудеться у п’ятницю, 16 жовтня, з 8 до 12 години у холі спортивно-аудиторного корпусу. Рішенням Вченої ради у бюлетені для таємного голосування включені кандидатури: на посаду голови – ректора ЗДМУ професора Юрія Михайловича Колесника, на посаду першого заступника голови – першого проректора ЗДМУ доцента Миколи Олександровича Авраменка.

У роботі Вченої ради оголошена перерва до 13 години 16 жовтня. Завтра у цей час рада продовжить роботу, а лічильна комісія оголосить результати таємного голосування.

15.10.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR