Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Пам'яті колеги

Пам'яті колеги

Нинішня осінь багата на втрати. Ще одна сумна звістка для колективу Запорізького державного медичного університету – на сімдесят дев’ятому році життя відійшов у Вічність кандидат медичних наук, доцент кафедри офтальмології Борис Степанович Безуглий.

Закінчивши Запорізький медичний інститут у 1971 році, Борис Степанович пов'язав свою діяльність з рідним навчальним закладом, блискуче поєднуючи лікувальну роботу з викладацькою і науковою діяльністю. За 50 років роботи у ЗДМУ Борис Степанович пройшов усі щаблі росту науковця: асистент, доцент, певний період керував кафедрою офтальмології, керував двома кандидатськими дисертації. Вправній руці блискучого хірурга-офтальмолога завдячують збереженим зором десятки тисяч вдячних пацієнтів.  

А студенти та випускники Запорізького державного медичного університету завдячують Борисові Степановичу гарними знаннями. Вдумливий і справедливий викладач, автор величезної кількості посібників, методичних рекомендацій, тестів, практикумів та іншої навчальної і наукової літератури, Борис Степанович Безуглий залишив по собі гарну спадщину.

І до останнього дня Борис Степанович був у роботі, яку любив над усе  – лекції, практичні заняття, консультації хворих. А студенти, колеги і пацієнти відповідали йому взаємністю – любов’ю, повагою і шаною. 

Ректорат, професорсько-викладацький склад, співробітники і студентство Запорізького державного медичного університету поділяють біль непоправної втрати і висловлюють щире співчуття рідним,  близьким і всім, хто знав доцента Бориса Степановича Безуглого.

13.10.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR