Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Вітаємо з Днем Захисника Вітчизни

День захисника України – свято кожного з нас!

Завтра разом з усією державою  святкуємо  День захисника України. На офіційному рівні його почали відзначати з 2014 року, обравши дату  14 жовтня з огляду на  історичні традиції вшанування українського війська.

Колектив Запорізького державного медичного університету  має багаторічні патріотичні традиції,  свято шанує когорту  мужніх людей,  котрі причетні до захисту Вітчизни.  Серед випускників ЗДМУ є багато військових медиків, які беруть участь у антитерористичних операціях на Сході держави. Надійну путівку в професію, вишкіл і  тверді знання їм дала, зокрема, й кафедра медицини катастроф та військової медицини ЗДМУ, під егідою якої в університеті проводиться багато цікавих  волонтерських просвітницьких  проєктів з надання домедичної допомоги населенню регіону.

У лавах студентської спільноти – колишні учасники бойових дій, які обороняли  Україну зі зброєю в руках, а нині  є сертифікованими інструкторами  з надання домедичної допомоги, ініціюють і проводять тренінги в університеті й навчальних закладах міста. Наприклад, багато таких проектів на рахунку шестикурсника  Владислава Скоби та п’ятикурсника Олександра Копотія,  - обидва юнаки  проводили тренінги у Запорізькому ліцеї з посиленою військовою підготовкою «Захисник», здійснювали ротації на Схід України у військові частини ООС.

Багато добрих справ на рахунку Інтернаціонального волонтерського колективу Запорізького державного медичного університет . Юнаки й дівчата, зокрема, й іноземні студенти ,навесні цього року плели  сітки для воїнів 28 механізованої бригади ім. лицарів Зимового походу і передали їх у зону бойових дій.

ЗДМУ у ставленні до патріотичної тематики  подає зразок високої гуманітарної  місії. У нашім спільнім прагненні розвитку на благо України ми з військовими – єдині!

13.10.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR