Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Готуючись до зустрічі з першокурсниками

Готуючись до зустрічі з першокурсниками

Кафедра суспільних дисциплін розпочала поточний навчальний рік, як й університет загалом, в онлайн форматі. «Оскільки  працюємо переважно  зі студентами першого курсу й великі потоки прийдуть до нас на початку жовтня, уже  готуємось до зустрічі з новим поколінням студентства, - говорить завідувачка кафедри, професор Ірина Утюж. - Дуже хочеться, насолоджуватись живим спілкуванням, проводити цікаві засідання філософського та історичного клубів.

Викладачі  щодня з восьмої  на робочому місці, у всіх багато справ: вже заплановано на навчальний рік оновлення та випуск нової методичної літератури, випуск нових онлайн курсів для самостійної роботи студентів. Лектори активно працюють над своїми презентаціями, які стають більш насиченими та змістовними. Адже, чим менше часу для спілкування викладача та студента у реальному просторі, тим якісніше необхідно донести матеріал у віртуальній реальності лекції та семінару».

Ірина Геннадіївна зазначила, що тепер викладачі кафедри суспільних дисциплін працюють зі студентами англомовного потоку, які розпочали  навчатися у весняному семестрі. Лекції з філософії та основ біоетики читають у спеціально облаштованих аудиторіях, а семінари проводять на кафедрі, також в онлайн режимі. Звичайно, дискусії з філософських питань цікавіше вести в реальному часі та просторі, коли можна побачити емоції на обличчях своїх студентів, відчути настрій, з яким вони намагаються довести свою точку зору аудиторії. Але і в онлайн спілкуванні багато позитивного – віртуальна аудиторія завжди зосереджена, увага спрямована суто на того, хто  висловлює думку.

Першокурсників, які вперше познайомляться з кафедрою суспільних дисциплін ЗДМУ, приємно вразить те, як цікаво тут навчатися, адже кафедра цілковито інтегрована в сучасний освітній процес, вирізняється активністю з упровадження новітніх технологій, тут досягнуто  вдалого поєднання гуманітарного  та клінічного аспектів навчання, що дає підстави говорити про високий рівень освіти, яку отримують студенти університету.

«Вітаємо всіх колег та студентів з початком навчального року, бажаємо передусім міцного здоров’я і швидкої перемоги медицини і суспільства над пандемією, яка поки що не дає повністю насолодитись живим спілкуванням, але спонукає розвиватись та відкривати нові можливості в освітньому процесі», - бажає професор Ірина Утюж.


 

14.09.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR