Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Медичний фаховий коледж ЗДМУ: наживо і дистанційно

Медичний фаховий коледж ЗДМУ: наживо  і дистанційно

Ранки у Медичному фаховому коледжі ЗДМУ починаються пожвавленими зустрічами  першокурсників зі своїми новими друзями, викладачами. Студенти, які тільки починають навчання,  мають привілей приходити в навчальний заклад і працювати в аудиторіях. При цьому вони суворо дотримуються  протиепідемічних заходів, у масках в навчальних класах перебувають  групами  не більш як по 15 осіб, розсідаються на півтора метра один від одного. Молодь цих вимог  не ігнорує, адже їм дуже подобається почуватися справжніми студентами в новеньких білих халатах і шапочках,  до того ж приємно щодня йти на пари, тому не хочуть, щоб цей процес був перерваний через  халатність щодо карантинних норм.

Директор коледжу Олександр Гужов стверджує, що навчальний рік почали в хорошому діловому темпі.  «Цьогоріч  вступна кампанія видалася непростою, - каже Олександр Олександрович, - але ми впоралися, до нас прийшли навчатися 124 студенти, що навіть більше запланованого, тож є підстави для доброї перспективи  і продуктивного навчального процесу. Вивчати сестринську справу приступив 61 студент, фармацію – 64.

Варто зазначити, що торік відбувся  останній  набір  молодших спеціалістів у коледжі,  а тепер ми вперше набрали фахових  молодших бакалаврів, тому склалася така ситуація, що одночасно  навчатимуться і в подальшому отримають кожен свої  дипломи  ці дві категорії студентів. Це особливість  перехідного періоду,  що постала  у зв’язку зі зміною законодавства, реформ в охороні здоров’я і на вимогу Закону України «Про фахову передвищу освіту». Такі зміни відбуваються не лише в нашому, у всіх коледжах країни».

Першокурсники приступили до занять за шкільною програмою, вивчають українську мову й літературу, історію, англійську, культурологію тощо. А от у решти студентів – дистанційний формат опанування навчальних дисциплін. Вони зранку всідаються за монітори й за розкладом  виходять на зв’язок  з викладачами. Працюють у вже звичній програмі Teams, якою послуговувалися в минулому семестрі.

Програма доволі насичена – лекції й практичні заняття з хірургії, терапії, педіатрії, громадського здоров’я, дисциплін фармацевтичного спрямування. Традиційно у Медичному фаховому коледжі велику увагу приділяють практичним навичкам, як того вимагають особливості підготовки таких  спеціалістів.  Для цього тут  забезпечені необхідним обладнанням, приладами і медичним інструментарієм та матеріалами навчальні класи, кабінети, лабораторії.  Тому й студенти, і їхні наставники сповнені бажання, щоб нарешті подолали карантин  й  увесь студентський загал зібрався в навчальному закладі і зміг повноцінно  використовувати цей потенціал.

 

10.09.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR