Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Читаймо, ми того варті!

Читаймо, ми того варті!

Сьогодні, в Міжнародний день грамотності, звертаємо наші погляди звичайно ж, до наукової бібліотеки ЗДМУ. З подякою за повсякденну  працю невтомному колективу, усім понад 30 співробітникам, які з гідністю  несуть «вахту освіченості», перебуваючи від університетської спільноти на відстані завжди потрібної книги.

У це важко повірити, але  у ХХІ столітті  понад  860 мільйонів дорослих у світі залишаються неписьменними, а більше 100 мільйонів дітей не ходять до школи. Радіймо – ми не серед таких! І у нашому ЗДМУ є прекрасний храм книги: універсальний фонд бібліотеки на традиційних носіях складає 565 тисяч примірників документів і включає навчальну, наукову, художню, довідкову літературу, автореферати та дисертації, тощо. Щороку бібліотека отримує понад 200 найменувань періодичних видань. Цілеспрямовано ведеться комплектування фонду електронними виданнями, формується репозитарій наукових надбань професорсько-викладацького складу ЗДМУ .

Щорічно  нашу бібліотеку відвідують понад 13 тисяч читачів.  Книжка завжди доступна майбутнім медикам і фармацевтам. Ось і зараз, на початку нового навчального року,  до НБУ завітало понад п’ять тисяч студентів 2-6 курсів, -  хто перебуває в Запоріжжі,  яким   видали майже 20 тисяч примірників навчальної літератури. Це повідомила директор НБУ Тетяна Карпенко, зазначивши, що особливості карантинного періоду наклали відбиток на процес отримання книжок студентами. Проте колектив бібліотеки мобільно налаштувався до їх потреб, з єдиним проханням – хто має змогу, повернути опрацьовану літературу, її потребують інші читачі. Зараз працівники  очікують першокурсників, щоб вітати їх у стінах книгозбірні, для них також готують комплекти.

Невпинно триває поповнення книжкових фондів новою навчальною літературою. Останнє надходження порадує студентів та кафедри, де вивчають хірургію – Вінницьке  видавництво «Нова книга» надіслало 300 підручників з хірургії для старших курсів та стільки ж примірників -  для третьокурсників. Видання добротні, фундаментальні, за редакцією Я.С. Березницького  та групи авторів. Іще одне цінне  надбання - сто примірників підручника  «Гігієна та екологія» за редакцією В.Г. Бардова. Із видавництва «Медицина» в університет надійшло видання з ортопедичної стоматології. До кінця року, за словами Тетяни Володимирівни, бібліотека отримає іще півтори тисячі примірників навчальної літератури.

Дякуємо ректорату за щедру підтримку інтелектуального потенціалу , будьмо грамотними  й інтелігентними, розвиваймося!

 

8.09.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR