Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вступники Медичного фахового коледжу складають іспит з української мови

Вступники Медичного фахового коледжу складають іспит з української мови

Уже звичним шляхом, у «обжиту» попереднім іспитом з біології, аудиторію №3 ЗДМУ, прийшли сьогодні на вступне випробування з української мови юнаки і дівчата, які прагнуть стати студентами Медичного фахового коледжу. Аудиторія ця  і справді для них виявилась щасливою, бо попередній іспит склали усі вступники. Іще один крок – і сьогодні у всіх є шанс вже відчути себе студентами коледжу.

Знову звичний температурний скринінг, всі інші протиепідемічні безпекові заходи, відтак в аудиторії розташувалися 31 претендент вивчати фармацію  і 44 – сестринську справу.
Тестовий іспит передбачає 50 запитань, складених за шкільною програмою дев’яти класів середньої школи з української мови.

Екзаменаційну комісію представляють доценти кафедри культурології та українознавства ЗДМУ Юрій Ганошенко – голова, Оксана Сидоренко  та викладач української мови Медичного фахового коледжу Світлана Сірик.

Сьогодні претенденти на вступ дізнаються результати вступного випробування, які будуть оприлюднені на сайті. Проте, вступ до цього закладу не завершується, адже іще триває ЗНО для випускників 11 класів, і частина з них також зможе вступати в коледж уже за його результатами. Для цього слід дочекатися 1 серпня, зареєструвати свій електронний кабінет і з 13 серпня подати заяву. Так само в цей період бере старт вступна кампанія і в ЗДМУ. До речі, університет з метою найбільшого сприяння   майбутнім вступникам, з 1  серпня традиційно  відкриває  консультативний пункт, де бажаючим  допоможуть  реєструвати електронні   кабінети

17.07.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR