Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вступники  Медичного фахового коледжу складають іспит з біології

Вступники Медичного фахового коледжу складають іспит з біології

Сьогодні аудиторію №3 другого навчального корпусу університету з дотриманням норм дистанціювання заповнили  майже 80  вступників до Медичного фахового коледжу ЗДМУ. Тут вони складають перше з двох вступних випробувань – іспит з біології. Багато зовсім юних вчорашніх дев’ятикласників прийшли з батьками, які залишилися їх чекати, щоб через годину привітати з першим важливим  екзаменом в їхньому житті.

Усі вступники  пройшли  температурний скринінг, огляд лікаря, мають маски й скористалися антисептиком.

«Цоьогіч подали заяви до вступу на спеціальність «сестринська справа» 48 претендентів, на «фармацію, промислову фармацію»- 32, - зазначила відповідальний секретар приймальної комісії коледжу Ольга Кілєєва. – Сьогодні пишуть біологію за тестовими технологіями,  це п’ятдесят тестових запитань, де з чотирьох дистракторів слід вибрати один правильний варіант відповіді. Напередодні іспиту провели консультацію для вступників з цієї дисципліни, а також з української мови й літератури. Прийшли майже всі, це подає надію, що діти налаштовані відповідально. Сподіваємось, що вони справляться, адже тести складено на основі шкільної програми, яку вони мали опанувати».

«Приємно, що майже всі цьогорічні  вступники в коледж подали оригінали документів, - підкреслила відповідальний секретар приймальної комісії ЗДМУ, доктор фармацевтичних наук Віра Одинцова. -  Це свідчить про те, що вони свідомо зробили свій вибір і воліють здобувати медичну й фармацевтичну освіту під крилом нашого медичного університету. Це правильний вибір, і вони не пошкодують про це і в подальшому, адже  великий відсоток випускників  щороку упевнено поповнює лави студентів ЗДМУ.

Слід зазначити, що цей вступний рік не типовий, він складний з багатьох причин. І не лише пандемія, а й антиреклама вітчизняній медицині, пертурбації з реформами галузі  тощо збили з пантелику багатьох батьків, а саме вони переважно визначають професійне спрямування дітей після 9 класу. Проте, завжди є професійно орієнтовані вступники, вони для нас особливо цінний потенціал, адже, попри всі суспільні та інші перепони, вони прийняли  виважене рішення  й  налаштовані йти до мети. Саме такі, зазвичай, гарно вчаться й досягають високих результатів».

По завершенні іспиту зашифровані роботи перевірить комп’ютер, паралельно – екзаменаційна комісія, головою якої є завідувач кафедри медичної біології, паразитології та генетики ЗДМУ, доктор біологічних наук Олександр Приходько, членами -  викладачі Медичного фахового коледжу  Тетяна Шкопинська та Вікторія Волокітіна.  Результати випробування вступники побачать вже сьогодні на сайті приймальної комісії.

 

14.07.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR