Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Якщо англійську вивчати з інтересом

Якщо англійську вивчати з інтересом

Щороку вихованці кафедри іноземних мов ЗДМУ беруть активну участь у конкурсі літературних перекладів «ПереКЛАДач», що його традиційно  проводить студентське наукове товариство «ПереКЛАДач» і кафедри слов’янської філології та перекладу Маріупольського державного університету. Студенти ЗДМУ з інтересом вивчають англійську й розширюють діапазон спілкування, випробовують  майстерність  у мистецтві художнього перекладу.

Цьогоріч відбувся  вже ХVI  такий конкурс. Приємно, що знову маємо переможця - у номінації «Переклад поетичного твору з англійської мови» студент першого курсу спеціальності «Фармація, промислова фармація» Юрій Новік посів ІІ місце! Юнак готувався до конкурсу  під керівництвом доцента кафедри іноземних мов Алли Куліченко, і тривалий карантин не став на заваді.  Отримавши відзнаку, Юрій  зазначив:  «Конкурс був дуже цікавим і розвиваючим. Перекладаючи тексти конкурсних завдань, ми не лише поліпшуємо рівень опанування  іноземної мови, а й знайомимось з новими літературними творами та відкриваємо для себе нових авторів. Дякую Аллі Костянтинівні за допомогу й підтримку».

Вітаючи Юрія з першою перемогою,  бажаємо йому успіхів у навчанні та  подальших творчих здобутків. Хочеться, щоб приклад переможця наслідували інші студенти, це мотивує вивчити англійську досконало, відкрити з нею цілий світ іншої культури,  читати в оригіналі літературу, періодику, дивитися фільми, а ще це чудовий іміджевий фактор. І починати слід з першого курсу!

 

Лариса Сазанович,

доцент кафедри іноземних мов ЗДМУ

 

26.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR