Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Розширене засідання Вченої ради ЗДМУ

Сьогодні в актовій залі університету з дотриманням усіх карантинних вимог вібулося останнє у цьому навчальному році засідання Вченої ради ЗДМУ.

Почалося засідання, вже традиційно, з приємного – вручення нагород, відзнак і атестатів, що засвідчують вчені звання.

Подякою голови Запорізької облдержадміністрації відзначено проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи доцента Світлану Моргунцову, медаллю «За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя» - завідувачку кафедри дитячих інфекційних хвороб професора Олену Усачову, орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» - завідувача кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професора Олексія Рижова.

Ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник вручив атестати доктора філософії молодим науковцям, а також атестати професора і доцента науковцям зі стажем і солідним доробком.

Цього року Запорізький державний медичний університет вперше проводив державні іспити в новому форматі для всіх спеціальностей. Голова екзаменаційної комісії медичних факультетів професор В.В. Сиволап, аналізуючи результати Атестації випускників, наголосив, що результати абсолютної та якісної успішності не поступаються минулорічним. Віталій Вікторович чітко визначив переваги іспитів у дистанційному форматі і вкотре підтвердив своє переконання, що такі форми контролю слід розвивати і впроваджувати надалі, підкресливши, що лише злагоджена праця усіх структурних підрозділів дозволила якісно провести атестацію.

Голови екзаменаційних комісій за фахом «стоматологія» доцент С.О. Чертов, за фахом «фармація» і «технології парфумерно-косметичних засобів» професор С.О. Васюк, за фахом «лабораторна діагностика» доцент С.В. Горбачова розповіли про специфіку проведення іспитів за спеціальностями і також відзначили високий рівень як абсолютної, так і якісної успішності, що цілком відповідає, а то й перевищує минулорічні показники.

Вчена рада проголосувала за обрання на вакантні посади та присвоєння вчених звань,  затвердила кандидатури студентів на отримання іменних стипендій, а також теми дисертаційних робіт, проголосувала за створення разових спеціалізованих вчених рад для захисту дисертаційних робіт, розглянула поточні справи.

Підсумовуючи засідання, ректор професор Юрій Колесник високо оцінив роботу усього колективу університету з забезпечення якісного навчання студентів під час карантину, проведення на високому рівні атестації випускників.

- У нас чудові технічні можливості і, головне – колектив вміє їх раціонально використовувати. Microsoft відзначив досвід нашого університету як безпрецедентний, ніхто в Україні не скористався настільки якісно і повно можливостями технологій дистанційного навчання і дистанційного контролю знань, - сказав Юрій Михайлович. – Тому у наших планах подальше широке застосування новітніх технологій навчання, придбання обладнання для запису сучасних лекцій, створення кафедральних тренінгових центрів з унікальним «розумним» обладнанням. Все це, безумовно, потребує великих коштів. Але ми будемо і надалі вкладати в технічний розвиток університету, бо, як показав цьогорічний досвід, це себе виправдовує.

На завершення ректор побажав усім гарного літнього відпочинку, щоб з новими силами і бажанням розпочати новий навчальний рік.

25.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR