Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
«КРОК – 3. Фармація» складають провізори - інтерни

«КРОК – 3. Фармація» складають провізори - інтерни

Ліцензованим  інтегрованим іспитом «КРОК-3. Фармація» сьогодні  завершує  навчання в університеті  131 провізор – інтерн. Позаду п’ять років денної форми  навчання  та рік інтернатури, й нині викладачі бачать перед собою цілком сформованих  фахівців, упевнених молодих людей, майже всі з них уже пішли, як то кажуть, «на свій хліб», працюють за фахом.

«Цей випуск є сильним, - каже декан ФПО ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Юрій Рябоконь. – Провізори–інтерни сповна скористалися тим потужним багажем знань, що їх дав упродовж п’яти років університет, успішно пройшли інтернатуру. Ми тримали руку на пульсі кожного, переконуючись, що у них все гаразд. Дуже серйозно готувалися до КРОКу, провели під час карантинного періоду  з інтернами чотири ректорських контрольних, вивчали онлайн курс «КРОК-3. Фармація»  з тестовими випробуваннями.  Усі інтерни добре склали практичні навички, комп’ютерне тестування, що є складовими  випускної Атестації, сьогодні у них завершальний її етап. З огляду на те, що торік продемонстрували високі бали  з іспиту «КРОК -2», віримо, що і цей рубіж  подолають успішно».
Як і попередні іспити в ЗДМУ, нинішній організовано з усіма  вимогами  Центру тестування МОЗ України  на час Атестації  у період  карантину. Провізори – інтерни працювали у чотирьох аудиторіях, не більш як по 40 осіб в кожній,  із засобами  індивідуального захисту, дотримуючись  соціальної дистанції. Пройшли   термометрію та контроль поліції охорони.  Процес контролювали представники  ректорату ЗДМУ, деканату та кафедр ФПО.

З яким настроєм завітали провізори – інтерни в рідний університет,  розповідають вони самі:

Максим Байда: «Я не був у виші з лютого, це великий термін, та ще й карантином позначений.  Звісно, радо зустрілися з однокурсниками. Під час карантину багато вчилися, базові тести писали, думаю, сьогодні все це знадобиться. Університет багато доклав зусиль, щоб нас вивчити, за це, звісно, подяка. І викладачам I фармацевтичного факультету, під чиїм крилом були всі п’ять років.  Я вже знайшов собі роботу, вона пов’язана з  медпредставництвом в одній з фармацевтичній компанії.  І хоча я приїхав навчатися з Новотроїцька, що на Херсонщині,  тепер буду мешкати і працювати в Запоріжжі».

Валерій Картамонов: « Моє перше місце роботи – первостольник в одній з аптек Запоріжжя. Я його маю завдяки отриманій в ЗДМУ освіті. Все складається добре, мене гарно зустріли колеги, працюю вже рік. Знання, отримані  під час навчання, стали у нагоді, добрим словом згадую викладачів. Дуже добре, що такий престижний  університет є саме в нашій області, куди шість років тому я приїхав навчатися з Приморська».

Марина Буряк:  «В університет я вступила  після коледжу, навчалася чотири роки. Тому було дещо легше, ніж однокурсникам після школи. Не назву ці роки легкими, напевне тому, що до професії я йшла, поєднуючи навчання з роботою – вдень на парах, вночі -  в аптеці. Зате який це гарт! Так минули студентські роки, сьогодні поставимо крапку і скажемо ЗДМУ – велике спасибі за науку!  Я працюю в «Аптеці  низких цін» на Шевченківському, приходьте! Це поблизу прохідної «Мотор Січі». У нас хороший колектив, робота мені до снаги, цікаво працювати з людьми. Особливо зараз, коли переживаємо пандемію. В тому, що отримала, окрім професії, науку спілкування, всебічні знання і бажання розвиватися, також спасибі університету!».

Тетяна Гардаш: «Дещо хвилююсь перед іспитом, це так буває завжди, але торік написала КРОК на 85 відсотків балів, це додає упевненості. Тим паче,  під час карантину нас добре дистанційно  готували. А ще справжнім «хрещенням» для мене стала робота, до якої я приступила зовсім недавно: пандемія, людська паніка!  Подолати такий стан у спілкуванні з відвідувачами аптеки «Копійка», що у Хортицькому районі Запоріжжя, допомогла також університетська підготовка. Адже освіту ми здобули фундаментальну і знаємо, як поводитися  навіть у непередбачуваних ситуаціях. Кредо нашої аптеки: дотримуватися суворих засобів захисту. Ми є прикладом для людей: маски, окуляри, рукавички, санітайзери. Не втомлюємось про це нагадувати відвідувачам. Так швидше відступить назавжди вірус. А іспит хочеться скласти якнайкраще і всім щиро подякувати за добро й науку».

23.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR