Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Новий рівень високих технологій у вітчизняній медицині

Новий рівень високих технологій у вітчизняній медицині

Чергову надскладну операцію на нижній щелепі з одномоментним заміщенням видаленого фрагмента імплантом, виготовленим на ПАТ «Мотор-Січ» провів доцент кафедри хірургічної та пропедевтичної стоматології Запорізького державного медичного університету, президент ІCOI Europe-Ukraine Олег Міщенко.

- Цього разу довелося оперувати зубовмісну адамантиному – пухлину у нижній щелепі, яка має великий ступінь ризику розвитку онкопатології і становить загрозу для життя пацієнта, - розповідає Олег Миколайович. – Зазвичай при видаленні значного фрагмента кістки настає інвалідизація пацієнта. Завдяки новітнім технологіям, якими володіє ПАТ «Мотор-Січ» і багаторічному плідному співробітництву науковців нашого університету і провідних фахівців підприємства,  за технологією селективного лазерного спікання титану (металевий 3D друк надзвичайної точності) виготовлено індивідуальний протез, яким замістили видалену кістку.

Операцію з екзартикуляції нижньої щелепи разом з д.мед.н., доцентом Суреном Діасовичем Варжапетяном провели у Запоріжжі, у відділенні щелепно-лицевої хірургії КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги». Встановлення індивідуалізованого титанового імпланта дозволило повністю зберегти функцію щелепи пацієнта, що безумовно позитивно позначиться на його якості життя.

Запорізький державний медичний університет має багаторічний досвід успішної співпраці з «Мотор-Січчю»: спільні розробки ендопротезів тазо-стегнового і кульшового суглобів нині широко використовуються ортопедами, щелепно-лицьових суглобів та кісток – хірургами-стоматологами.

23.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR