Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Анестезіологія та інтенсивна терапія випробовує лікарів - інтернів

Анестезіологія та інтенсивна терапія випробовує лікарів - інтернів

Сьогодні в міжкафедральному  тренінговому Центрі продовжили складати  завершальний етап випускної Атестації лікарі – інтерни, які навчалися в інтернатурі за 15 спеціальностями. Анестезіологія та інтенсивна терапія – одна з найскладніших медичних спеціальностей, яка випробовує  сильних духом та озброєних бездоганними знаннями медиків.  Свої знання  на готовність  працювати у цій сфері підтверджували більше двох десятків лікарів – інтернів ЗДМУ.

Практично – орієнтований іспит був складним, атестаційна комісія розробила  для них  вісім станцій:  електрокардіографія,  серцево – легенева реанімація,  інтубація трахеї та забезпечення прохідності дихальних шляхів, катетеризація сечового міхура й алгоритм введення  назогастрального зонду, дефібриляція та кардіоверсія, спинальна пункція, катетеризація периферичної та центральної вени, пункція плевральної  порожнини при пневмотораксі.

Атестаційна комісія  під орудою завідувача  кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, доктора медичних наук, професора Сергія Воротинцева, ставилася до інтернів вимогливо, адже у майбутньому їм щодня доведеться перебувати там, де життя людини зависає між двома світами.

Свої завдання ставили лікарям – інтернам й представники кафедри сімейної медицини, терапії, кардіології та неврології ФПО. Окрім того, вони мали продемонструвати з допомогою  сценаріїв  стандартизованого пацієнта, як готові надавати допомогу з терапії  невідкладних станів та інтенсивної терапії хворому на коронавірусне ураження. 

16.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR