Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Іноземні студенти ЗДМУ складають «КРОК- 2. Загальна лікарська підготовка»

Іноземні студенти ЗДМУ складають «КРОК- 2. Загальна лікарська підготовка»

Подія, до якої  університет готувався упродовж карантинного періоду, нарешті сталася: студенти  II міжнародного факультету розпочали  марафон складання випускниками  ЗДМУ - 2020 важливої складової Атестації -  ліцензованого інтегрованого іспиту «КРОК -2. Загальна лікарська підготовка». Сьогодні  це випробування  у дві зміни пройшли понад 200 випускників.

Докорінна відмінність екзамену від усіх минулорічних позначена карантинними особливостями. У зв’язку з поширенням на території України коронавірусу, підготовка до іспиту тривала  у руслі рекомендацій з дотриманням чинної нормативно-правової бази, зокрема, щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні атестації здобувачів освіти.

Для проведення іспиту в університеті визначено три аудиторії - №2 і №3 в другому навчальному корпусі й №1 – у третьому, студентів розподілили пропорційно. Допуск у приміщення здійснювався із дотриманням безпрецедентних засобів безпеки: на вході кожному вимірювали температуру, оглядали на  ознаки респіраторних захворювань, - цю місію виконували представники кафедр інфекційних та дитячих інфекційних хвороб університету. Напоготові були одноразові маски для тих, хто забув взяти власну. Однак студенти сумлінно передбачили індивідуальні засоби захисту.  Кожен студент  подавав довідку, якою засвідчував своє добре здоров’я  упродовж карантинного періоду. Температурний скринінг також пройшли проктори – представники Центру тестування, які прибули з Києва, й   поліції охорони.

Наділена функцією охорони публічної безпеки на місцях складання іспиту,  поліція охорони   пильно стежила за тим, щоб студенти не брали в аудиторію гаджетів, інших речей.  Дозволено мати  паспорт, ручку, засоби індивідуального захисту – санітайзер, одноразові маски чи респіратор.

Попри те, що у такому форматі КРОК  проводиться  вперше, кожен з учасників процесу знав свою місію, чітко її виконував. Одна з прокторів, які працювали в аудиторії №3,  Світлана  Мицюк  зазначила, що іспиту притаманне  дотримання норм дистанціювання в аудиторії, а також  передбачена  менша кількість часу на саме тестування, ніж зазвичай -  так  іноземці мали виконати упродовж двох  годин сорока  хвилин 130 тестових завдань.

Цікаво було спостерігати за студентською спільнотою у процесі очікування власне іспитів. Вони вперше за тривалий час одягли сніжно – білі халати і раділи спілкуванню. Веселі, спокійні, як і личить без п’яти хвилин лікарям. Не сумніваються в позитивному результаті екзамену, це їхній впевнений  крок у професію.

 

10.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR