Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вперше в Україні: ОСКІ  на віртуальному пацієнті - дистанційно

Вперше в Україні: ОСКІ на віртуальному пацієнті - дистанційно

Сьогодні у ЗДМУ незвичайний етап випускної атестації: шестикурсники II міжнародного факультету складають іспит в форматі ОСКІ на віртуальному пацієнті. Унікальність у тому, що одночасно 60 студентів підключаються до програми, кожен зі своїм паролем, і упродовж 30 хвилин мають справитися із двома сценаріями – терапевтичним та педіатричним в режимі невідкладних станів.

За словами декана   II міжнародного факультету, доцента Івана Мельника,  всього сьогодні такий іспит складали 210 студентів. Працювали з дотриманням карантинних норм у  міжкафедральному тренінговому центрі, а також у шести навчальних класах університету, де за комп’ютерами в масках на відстані півтора метра один від одного перебувало не більше 10 осіб.

 «Віртуальний   симулятор пацієнта Body Interact   є однією зі станцій при проведенні випускного  іспиту в форматі ОСКІ, - розповіла керівник міжкафедрального тренінгового Центру ЗДМУ Катерина Романова. – Це нова інноваційна програма, якою володіє ЗДМУ, на відміну від більшості закладів вищої медичної освіти в Україні. Нею послуговуються виші Європи, а іспит у такому форматі, у зв’язку з карантинними обмеженнями, вперше  складають  лише  наші студенти. Слід зазначити, що вони жодним чином не розгубилися, бо готувалися до іспиту на віртуальному пацієнті в нашому Центрі іще до карантину, проводили віртуальні тренінги.

Технологія дозволяє поспілкуватися з віртуальним пацієнтом, провести фізикальне обстеження, зробити необхідні лабораторні та інструментальні тести, встановити діагноз і призначити лікування, вибравши дозування препарату з урахуванням маси тіла, зросту і ваги пацієнта. Вступну давали модератори – співробітники II міжнародного факультету. Усі студенти перебували в рівних умовах -  однакові діагнози пацієнтів, час початку й завершення іспиту. З абсолютною неможливістю спілкування».

Катерина Борисівна мала змогу слідкувати за перебігом  відповідей студентів і відзначила їх дуже високий рівень підготовки, адже діапазон відповідей був не меншим від 69 відсотків і до 98. А результати оцінювала розумна програма – чесно і об’єктивно. Отже, наші студенти – кращі!  Шлях такого непростого випробування прокладено, в подальшому нам підуть вітчизняні шестикурсники.

 

 

5.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR