Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Екзаменаційна сесія у студентів перехідних курсів

Екзаменаційна сесія у студентів перехідних курсів

З першого червня в ЗДМУ почалася заліково-екзаменаційна сесія студентів перехідних курсів  традиційної системи оцінювання знань. Іспити відбуваються дистанційно,  за розкладом, затвердженим ректором університету.

Коментує перебіг сесії проректор з науково–педагогічної та навчальної роботи, доцент Світлана Моргунцова: « Карантинний період навчання не дозволив розслаблятися нашим студентам, увесь цей період вони були на зв’язку з університетом, працювати і здобувачам освіти, й викладачам довелося навіть напруженіше, аніж у звичайному режимі.

Зараз триває підсумок вивченого, процес відпрацьований, спокійний.  При цьому варто підкреслити, що контроль за тим, як студенти встигали засвоювати матеріал, відбувався постійно, на всіх етапах опанування дисциплін.  Особливістю нинішньої  заліково–екзаменаційної сесії є поєднання традиційних підходів до оцінювання із сучасними. Наприклад, раніше практикувався контроль  перед іспитом стосовно академічної заборгованості студентів, моніторинг допуску до екзаменів, ця форма дієва і зараз. Тепер додалися складові дистанційних форм, так кафедри, організовуючи консультації перед іспитами, спілкування зі студентами, одночасно тестують систему у формі екзаменаційних потоків,  перевіряють, чи всі мають змогу підключитися до мережі,  щоб сам іспит відбувся максимально чітко.

Практика показала, що  всі студенти перехідних курсів перебувають на зв’язку, успішно тестуються. Перехід на традиційну форму оцінювання знань в університеті  відбувається планомірно, зараз нею повністю охоплено студентів перших–третіх курсів та студентів 4-5 курсів, котрі здобувають освіту  за скороченим  терміном навчання. Вони працюють на клінічних кафедрах, які повертаються до десятиліттями відпрацьованої системи, коли, окрім тестування, професори, доценти мають змогу об’єктивно оцінити  комплекс знань  майбутнього лікаря під час співбесіди з ним наживо.

Слід  відзначити  адаптованість до навчання та контролю знань програми Teams, якою послуговується університет. Вона дозволяє одночасно всім структурам моніторити результати успішності, - деканат  відстежує  ситуацію загалом, кафедри отримують  в автоматичному режимі  протоколи з підсумками іспитів  у потрібному форматі. Окрім того, програма допомагає звернути увагу на психометрію, тобто, аналізувати якість тестів – чи всі сприймаються студентами, які з них потрібно доопрацювати. До честі наших кафедр, вони доклали максимально сумлінної  праці, щоб створити якісну тестову базу».

 

5.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR