Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Маємо свого сертифікованого тьютора Microsoft!

Маємо свого сертифікованого тьютора Microsoft!

Приємна звістка для колективу ЗДМУ від компанії Microsoft – завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професор Олексій Рижов отримав ліцензію на створення і проведення навчальних курсів та видання відповідних сертифікатів слухачам.

Це визнання багаторічної титанічної праці Олексія Анатолійовича зі створення стратегії інформатизації університету, впровадження новітніх інструментів і технологій в навчальний процес. Завдячуючи кафедрі, яку очолює Олексій Анатолійович, Запорізький державний медичний університет виявився готовим до надзвичайних умов карантину і абсолютно спокійно увійшов у режим навчання онлайн в реальному часі. Протягом карантину не лише проведені усі заплановані навчальним розкладом заняття, а й відбувається атестація випускників, іспити та заліки на перехідних курсах, врешті – захисти дипломних робіт! Все це – вперше.

Але сама робота з планомірного запровадження елементів дистанційного навчання розпочалася ще з 2013 року. Створення достатньої технічної бази, навчання науково-педагогічних працівників роботі з онлайн-інструментами та розробки і створення онлайн-курсів, курси підвищення кваліфікації – планова щоденна робота дала свій результат. Нині в університеті використовують 584 онлайн курси, створені за короткий період – впродовж  2016-19 років. Запровадження онлайн курсів дозволило забезпечити якісну організацію важливих напрямків навчального процесу (для всіх категорій здобувачів вищої освіти): самостійна робота, дисципліни вільного вибору, підготовка до КРОК 1-3, ЄДКІ, поглиблене вивчення іноземної мови, правова освіта. Тільки за минулий рік кафедра медичної та фармацевтичної інформатики провела курси підвищення кваліфікації «Використання сервісів Office 365 MS Teams, MS Class Notebook, Assignments для організації самостійної роботи на кафедрі» для 94 науково-педагогічних працівників університету.

У ЗДМУ має договір з Microsoft на участь у програмі ліцензування для навчальних закладів «Enrolment for Education Solutions», що дозволяє університету користуватися ліцензіями на всіх комп'ютерах університету, встановлювати програмне забезпечення для навчального процесу.

І ось чергове досягнення, завдяки якому викладачі ЗДМУ матимуть змогу не лише підвищувати кваліфікацію, а й отримувати сертифікати, як цього вимагає МОН України для науково-педагогічних працівників, що здійснюють навчальний процес дистанційно.

Вітаємо професора Рижова з досягненням і чекаємо нових стратегічних кроків для розвитку SMART-університету!

2.06.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR