Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Державна атестація випускників. Другий етап

Державна атестація випускників. Другий етап

Сьогодні у шестикурсників другого міжнародного факультету відбувся другий етап державної атестації – іспит онлайн з акушерства та гінекології і педіатрії та дитячих хвороб.

У попередні роки цей етап випускники складали на базі багатопрофільної міської дитячої лікарні №5 та дев’ятого пологового будинку. На жаль, цього року такої можливості немає. Зате є можливість скласти іспит онлайн, без надмірних хвилювань, у комфортних домашніх умовах. До початку іспиту усі 211 цьогорічних випускників зареєструвалися у MS Teams і рівно о дев’ятій іспит почався. Спочатку студенти складали акушерство та гінекології, а після перерви приступили до питань педіатрії та дитячих хвороб.

Завідувачі випускових кафедр уважно стежили за статистикою відповідей, яка в режимі реального часу виводилась на панелі. Увесь процес, з моменту вибору головою Державної атестації випускників професором Віталієм Сиволапом варіанту завдань і аж до завершення іспиту, фіксується на відео.

Модератори від кафедр і співробітники кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій відслідковують технічні аспекти іспиту – усе працює згідно з протоколом, без затримок і збоїв. Розумна система справляється з навантаженням.

Після сьогоднішнього іспиту випускникам належить ще скласти соціальну гігієну та соціальну медицину і обов’язкову станцію, зумовлену цьогорічною панедмією – COVAD-19. І тільки після завершення усіх етапів державна екзаменаційна комісія визначить результат кожного випускника.

Наступного тижня державна атестація почнеться у вітчизняних студентів.

22.05.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR