Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Вісім занять онлайн і суворий модульний контроль

Вісім занять онлайн і суворий модульний контроль

Завідувач кафедри оториноларингології ЗДМУ, доктор медичних наук, професор Василь Троян надає перевагу заняттям традиційним, коли студенти перебувають поряд з викладачем, і можна бачити їхню реакцію, їхні очі під час спілкування. Василь Іванович багато оперує: на кафедру, що розташована у третій міській клінічній лікарні, йдуть люди з важкими, почасти онкологічними, патологіями вуха, горла, носа. Тому професор бере студентів в операційну не як споглядачів, а майбутніх колег, й опісля, на заняттях, проводить з ними детальний розбір клінічних випадків. Студенти, паралельно з набуттям теоретичних знань, є постійними учасниками лікувального процесу, присутні про оглядах хворих, діагностиці, обранні алгоритму лікування.

На карантині усе це було недоступним, тому Василь Іванович вважає, що в  повному обсязі  знання студентам дистанційне навчання надати не в змозі, оскільки була відсутня можливість знайомитись з хворими  та опановувати   практичні навички. Але у кожній ситуації знаходять вихід – кафедра навчала студентів у віддаленому режимі. Наставники  до навчального процесу ставляться суворо й вимогливо. Окрім завідувача кафедрою, зі студентами  працюють кандидати медичних наук, доценти – Іван Нікулін, Михайло Нікулін, Олександр Костровський, Ірина Сінайко, асистенти Денис Путілін, Іван Нікулін.

«Навчальний цикл дисципліни «оториноларингологія» опрацьовували на базі  платформи Microsoft Office 365, а саме MS Teams, MS Forms, - розповів професор Василь Троян, - він складався з восьми практичних занять, можна подумати, що це досить невеликий обсяг, але дисципліна дуже серйозна, тому  підсумковий  модульний контроль був вельми вимогливий. На базі цієї платформи були створені онлайн-групи усіх викладачів зі студентами, які мали доступ до методичних, мультимедійних матеріалів, підручників та посібників кафедри, - відкривай і штудіюй теорію. Наближення до практики   деяким чином компенсувалось відео-фільмами про різноманітні  методи дослідження ЛОР-органів та ряд оперативних втручань.

Контролювали засвоєння вивченого після кожного практичного заняття,  перевіряючи результати  тестування студентів, проводили з ними бесіди, консультації. Використання  дистанційних навчальних програм сприяло викладачам та студентам в опануванні  курсу, а результати ми побачили під час модульного контролю».

Дистанційно проводили заняття  на кафедрі також також з інтернами І та ІІ року навчання, з ними працювала  доцент Ірина Сінайко.

Лікувальний заклад, на базі якого працює кафедра, цінує внесок її співробітників в процес надання допомоги хворим запоріжцям. Власне, значною мірою й позитивний імідж лікарні створює тут професійна команда професора Трояна. Тому  керівництво клінічної бази звернулося з поданням  на ім’я ректора ЗДМУ про потребу проведення під час карантину лікувально-діагностичної роботи в ЛОР-клініці співробітниками кафедри. І вони напружено працювали  упродовж складного періоду: професор Василь Троян та доцент Ірина Сінайко лише під час карантину проконсультували 126 пацієнтів, прооперували 20 хворих  з ургентною та ЛОР-онкологічною патологією.

21.05.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR