Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Спільний телепроект ЗДМУ та телекомпанії ALEX.UA

Спільний телепроект ЗДМУ та телекомпанії ALEX.UA

Великий суспільний резонанс отримав спільний проєкт Запорізького державного медичного університету та телекомпанії ALEX.UA «Поки їде швидка».

Короткі відеоролики, у яких студенти університету під керівництвом доцента кафедри  медицини катастроф та військової медицини Олега Льовкіна на базі міжкафедрального тренінгового центру ЗДМУ розігрують різноманітні життєві ситуації, де може виникнути загроза здоров’ю і життю,  і дають зрозумілі рекомендації, як не зволікаючи діяти у таких ситуаціях, почали регулярно виходити в ефірі популярної запорізької телекомпанії. І відразу отримали позитивні відгуки телеглядачів, адже програма доступно і наочно відповідає на найрізноманітніші питання. Як надати першу домедичну допомогу людині, котра знепритомніла, до приїзду карети швидкої допомоги? Як зупинити кровотечу? Як діяти у разі ДТП? Як проводити серцево-легеневу реанімацію дорослим і дітям? Що робити, коли у дихальних шляхах сторонній предмет? Як дотриматися безпеки під час надання допомоги потерпілому? Врешті, як правильно викликати швидку? - так-так, здавалось би, таке просте питання, а мало хто з не медиків знає, як правильно це зробити.

А розпочали проєкт з найбільш актуальної теми на сьогодні – коронавірусної інфекції. Рекомендації як діяти у випадку захворювання дала завідувач кафедри інфекційних хвороб професор Олена Рябоконь.

Проєкт виявився настільки вдалим і соціально важливим, що телекомпанія не лише транслює ролики в ефірі, а й поширює їх в усіх соціальних мережах – мова ж йде про знання, які можуть врятувати комусь життя у такі дорогоцінні хвилини, поки їде швидка.

 

19.05.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR