Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

З Днем Науки!

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Наука – основа інтелектуального потенціалу нації, її розвитку і гідного майбутнього. Запорізький державний медичний університет плекає кращі наукові традиції, передаючи молодим поколінням науковців здобуте видатними попередниками.

Здобутки науковців нашого університету цінує держава, тільки за останні кілька років одразу дві видатні відзнаки присуджені вченим ЗДМУ – Державна премія в галузі науки і техніки та Премія Кабінету міністрів України за розроблення і впровадження іноваційних технологій.  

І хоч цьогорічна пандемія коронавірусної інфекції внесла свої корективи практично у всі сфери діяльності, наукова робота у ЗДМУ не припинялась ні на день. Активно працюють над своїми дослідженнями понад сорок докторантів, готують дисертації до захисту ще понад тридцять аспірантів та здобувачів ступеня доктора філософії з різних аспектів медицини, фармації, стоматології, проводяться експерименти і дослідження. Успішно і з чудовими відгуками пройшла онлайн Всеукраїнська науково-практична конференція «Невідкладні стани при захворюваннях серцево-судинної системи в умовах пандемії», у якій взяли участь понад 1300 науковців з України, США, Австрії, Польщі, Німеччини.

Науковий пошук у Запорізькому державному медичному університеті забезпечений чудовою базою: найсучасніший лабораторний центр з віварієм, який відкрився цього року, численні лабораторії для проведення досліджень у медицині та фармації, новітнє обладнання, реактиви та лабораторні тварини, на які щороку виділяються десятки мільйонів гривень! Усе це сприяє творчій атмосфері наукового пошуку.

Бажаємо усім вченим, науково-педагогічним працівникам університету міцного здоров’я, творчої наснаги, невтомності у новаторському пошуку та примноження його результатів.

16.05.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR