Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Всеукраїнська науково-практична конференція онлайн

Всеукраїнська науково-практична конференція онлайн

Запорізький державний медичний університет та Запорізька медична академія післядипломної освіти провели  Всеукраїнську науково-практичну онлайн конференцію з міжнародною участю «Невідкладні стани при захворюваннях серцево-судинної системи в умовах пандемії».

З вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник:

- Хочу ще раз висловити своє захоплення сучасними технологіями, які дозволяють нам, незважаючи на карантин у всьому світі, спілкуватися один з одним. Хочу, побажати усім витримки, щоб здолати випробування, які випали на долю практично усіх країн і насамперед подякувати людям, котрі працюють нині на передньому фронті - інфекціоністам та хірургам, їм доводиться працювати у надскладних умовах. І хочу відзначити, що тема конференції "Невідкладні стани при захворюваннях серцево-судинної системи" є актуальною не лише в умовах пандемії, а й щодня. Бажаю усім міцного здоров'я! 

На конференції розглянули актуальні питання медицини, зокрема: організація планових операцій у період пандемії, особистий захист медичного працівника, особливості планування каротидної хірургії, критичної ішемії нижніх кінцівок, лікування венозних тромбозів, вірусна етіологія аневризми черевної аорти та тромбоемболії легеневої артерії. Своїм досвідом поділилися науковці з Німеччини, Польщі, США та України.

У конференції взяли участь лікарі різних спеціальностей - понад 1300 підключень зафіксовано на початок онлайн-засідання. 

Переглянути відеозапис конференції можна за посиланням: https://www.usvs.org.ua/webinar/

15.05.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR