Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
На лекцію – з котом!

На лекцію – з котом!

Наші студенти діляться фотографіями про те, як вони організовують своє навчання: використовують усі можливі гаджети, але й про книги, ручки та зошити не забувають. А дехто залучає до навчального процесу пухнасті «гаджети» - за звичайних умов про таке навіть подумати було б дивно. У цьому і є певні переваги дистанційного навчання –з будь-якого пристрою приєднатися до лекції чи практичного заняття у комфортних домашніх умовах.

Втім, це зовсім не означає легковажного ставлення до змісту занять, які відбуваються щодня за розкладом, і крім лекцій є достатньо практичних завдань, які треба виконати у визначений час, пройти тестування, підготувати протоколи, словом, карантин – не канікули.

 Додалося клопотів і викладачам, які, на відміну від студентів по той бік дисплея, працюють на своїх робочих місцях. За оцінками багатьох кафедр обсяги навчально-методичної роботи суттєво зросли. Одним опитуванням при оцінюванні знань студентів не обійдешся, доводиться застосовувати додаткові компоненти, і кожен з них потребує спочатку підготовки, а потім перевірки виконаного, реагування на запитання і звернення, консультацій.

Проте професорсько-викладацький колектив працює спокійно і злагоджено. І цю роботу уже помітили і оцінили у компанії «Майкрософт в освіті – Україна», яка надає інструменти для організації дистанційного навчання. На своїй сторінці у соціальній мережі компанія поширила презентацію завідувача кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професора Олексія Рижова, супроводивши допис коментарем: "Досвід дистанційного навчання закладу вищої освіти, яким хочеться ділитися. Запорізький державний медичний університет офіційна сторінка браво! #MicrosoftEdu".

А ми, в свою чергу, вдячні Майкрософту за можливість користуватися чудовими ресурсами.

30.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR