Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Дистанційно навчаємо, перевіряємо, оцінюємо

Дистанційно навчаємо, перевіряємо, оцінюємо

Вебінар на тему: "Положення про порядок проведення за дистанційною формою практичного заняття на кафедрах ЗДМУ та формат звітності активності студентів для деканату", організований кафедрою медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій,  зібрав найбільшу аудиторію з початку переведення навчального процесу в дистанційний формат – онлайн підключилися 207 представників кафедр, деканатів, ректорату.

Учасники вебінару ознайомилися з новим «Положенням про порядок проведення за дистанційною формою практичного заняття на кафедрах ЗДМУ», яке було затверджене рішенням ректорату 26 березня. Цим же рішенням ректорату визначено використання MS Teams як уніфікованого сервісу для проведення практичних та лекційних занять.

Завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професор Олексій Рижов наочно продемонстрував, як користуватися сервісом «Завдання» у командах MS Teams для планування практичних занять, а також розповів про можливості відстеження активності студентів на практичних заняттях, що може бути використане для звітності.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова відповіла на численні запитання учасників вебінару стосовно проблемних питань організації дистанційного навчання на кафедрах ЗДМУ.

Проректор подякувала кафедрі медичної та фармацевтичної інформатики за те, що у надзвичайно короткий час їм вдалося перевести у режим онлайн весь лекційний процес, практичні заняття, а тепер логічно запроваджується ще й форма контролю успішності студентів. Втім, підкреслила Світлана Андріївна, все це не було б можливим, якби впродовж останніх п’яти років кафедра не організовувала систематичного навчання новітнім технологіям колег з інших кафедр. Фактично, навчання пройшов увесь науково-педагогічний колектив.

Декан І медичного факультету доцент Володимир Компанієць відзначив, що хоч «Положення про порядок проведення за дистанційною формою практичного заняття на кафедрах ЗДМУ» всеохоплююче, та все одно під час роботи виникатимуть питання. Потрібно оперативно, інформувати деканат, кафедру інформатики, щоб знаходити оптимальні рішення.

27.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR