Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Оцінювання знань студентів під час дистанційного навчання

Цьому питанню було присвячене засідання ректорату Запорізького державного медичного університету під головуванням ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника.

Лекційні та практичні заняття у дистанційній формі проходять злагоджено, без збоїв, настала пора виробити механізм оцінювання знань студентів на проміжному етапі. 

Завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професор Олексій Рижов доповів членам ректорату про можливості сервісу TEAMS, протокол якого дозволяє відстежити увесь алгоритм роботи студента, починаючи від надсилання йому завдання і закінчуючи статистикою: коли студент відкрив завдання, скільки над ним працював, які результати тестування. Це дуже зручно як для викладача, так і для деканатів, яким кафедра створить окремі профілі. 
У п'ятницю заплановано провести вебінар за участю усіх кафедр, на якому планується розглянути уніфікований порядок проведення за дистанційною формою практичного заняття на кафедрах ЗДМУ та формат звітності активності студентів для деканату.
 
26.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR