Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Дистанційне навчання для викладачів-модераторів

Дистанційне навчання для викладачів-модераторів

Кафедра медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій організувала сьогодні для усіх кафедр черговий вебінар на тему «Організація практичної роботи студентів у дистанційному форматі на базі сервісів MS Teams». Модерував вебінар, до якого приєдналися 122 слухачі,  завідувач кафедри професор Олексій Рижов.

Олексій Анатолійович детально роз’яснив два формати організації груп в Teams, а також деякі практичні особливості, які дозволять інтегрувати ці інструменти з автоматизованою системою управління університетом.  Професор Рижов запропонував кафедрам на період карантину організовувати щодня короткі вебінари з метою оперативного реагування на питання, які виникають у процесі роботи в Teams або Skype for business. Крім цього кафедра готова проводити майстер-класи на прохання кафедр.

Завідувач кафедри дитячих хвороб ФПО Людмила Боярська високо оцінила можливості Skype for business:

- Нашій кафедрі дуже подобається працювати з цим інстурментом. Ведемо навчання онлайн з 33 інтернами. Заздалегідь надсилаємо їм завдання: що почитати, переглянути відео, інше. Наступного дня – лекція онлайн і запитання та практичні завдання. До кінця дня приймаємо відповіді від інтернів, а на ранок вже маємо результати, які обговорюємо, знову ж таки – онлайн, з ними. Такий комплексний підхід показав, що інтерни стали значно більше читати додаткової літератури, краще орієнтуються в темах, дають ґрунтовніші відповіді. Дуже продуктивна робота і це нас тільки радує.

Дистанційно організувала кафедра фармакогнозії, фармхімії і технології ліків роботу передатестаційних циклів для провізорів з м. Дніпра – їм читають лекції з фармакогнозії та фармацевтичної технології. Відгуки позитивні.

24.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR