Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Дистанційне навчання. Тиждень другий

Дистанційне навчання. Тиждень другий

Оплески після завершення цікавої лекції часто лунають в аудиторіях Запорізького державного медичного університету. А якщо лекція онлайн? Тоді й оплески віртуальні – сьогодні їх «отримала» завідувач кафедри офтальмології професор Наталія Завгородня. Але й для інших лекторів впродовж минулого тижня студенти не скупилися на подяки і веселі смайлики.

Другий тиждень дистанційного навчання у ЗДМУ пройде під знаком практичних занять та консультацій за темами. Кафедра медичної та фармацевтичної інформатики та новітніх технологій методично підтримає цей процес і вже запланували черговий вебінар для викладачів-модераторів “Організація дистанційної форми проведення практичного заняття з використанням сервісу MS Teams & ClassNote".

Звісно ж, лекції впродовж тижня також будуть, як і індивідуальні відпрацювання за окремими дозволами деканатів.

Дистанційно навчаються нині не лише студенти та інтерни, а й слухачі курсів тематичного удосконалення для лікарів-практиків. Активно працює онлайн зі своїми курсантами  з кафедра дитячих хвороб ФПО, яка однією з перших в університеті ще кілька років тому запровадила за допомогою кафедри медичної та фармацевтичної інформатики та новітніх технологій елементи дистанційного навчання. Досвід напрацьовано великий і нині він знадобився в надзвичайних умовах.

23.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR