Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Онлайн навіть засідання ЦМК

Онлайн навіть засідання ЦМК

Робота в умовах карантину змушує переводити в онлайн-формат не лише навчальний процес. Сьогодні кафедри педіатричного профілю провели онлайн засідання центральної методичної комісії.

- Ми з колегами вирішили обговорити сучасні обставини, зокрема, поділилися досвідом, як краще забезпечити студентам навчання, які форми і методи є найбільш ефективні, - розповіла  завідувач кафедри  факультетської педіатрії професор Світлана Недєльська . - До онлайн конференції приєднались завідувачі кафедр госпітальної педіатрії професор - Геннадій Леженко, пропедевтики дитячих хвороб – професор Олег Іванько, дитячих хвороб – професор Людмила Боярська. Вийшов цікавий обмін думками. Відстань не завадила професійному спілкуванню.

- Сучасні технології дозволяють забезпечити усі аспекти навчання. Завдяки програмам авторизованого підключення студентів до лекцій через особисті кабінети, фіксуємо відвідуваність лекцій, - поділилася враженнями від дистанційного навчання начальник навчального відділу Олена Школова. - Приміром, сьогодні тільки до лекцій понад три з половиною тисячі студентів підключались. Щоденну віртуальну «відвідуваність» практичних занять та інших форм діяльності реєструють кафедри і потім використають у своїх звітах.

19.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR