Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Навчання онлайн: все спокійно, всі працюють

Навчання онлайн: все спокійно, всі працюють

Лекції читаються, практичні і консультації - проводяться. Так, трішки незвично і студентам, і викладачам, але вже перші відгуки від студентів дуже втішні.

Владислав, І медичний факультет, 5 курс: «Чудовий формат! Ніхто не відволікає і не заважає слухати лектора».

Карина, І медичний факультет, 3 курс: «Сьогодні у нас була перша онлайн лекція з фармакології, було дуже цікаво і пізнавально, лектор професор Бєленічев у новій формі постарався донести до нас матеріал, відповісти на усі наші питання і пояснити незрозумілі моменти. Велика подяка і модератору, яка доклала усіх зусиль, щоб усіх підключити до бесіди і дуже хвилювалась, щоб не було збоїв».

На кафедрі травматології та ортопедії за розкладом сьогодні були і лекції, і практичні заняття. Доцент Максим Кожем’яка розповідає:

- Для технічного забезпечення в роботі використовуємо відповідне програмне забезпечення: Office 365 (Teams), Viber, Telegram, AO Surgery Reference, онлайн курси з травматології та ортопедії на платформі eDx. Проводимо контроль присутності студентів на онлайн заняттях та оцінку за допомогою тестів на базі Google Form, всі результати фіксуються і зберігаються.

Втім, щоб весь колектив університету міг спокійно і впевнено працювати дистанційно і використовувати найрізноманітніші інструменти онлайн навчання, велика заслуга кафедри медичної і фармацевтичної інформатики та новітніх технологій під керівництвом завідувача кафедри професора Олексія Рижова. Це на їх плечі лягла не лише розробка стратегії дистанційного навчання, навчання колег з інших кафедр навичкам роботи з різноманітним інструментарієм та програмами, а й оперативне технічне реагування та консультації. Реагують швидко і професійно, консультують особисто і по телефону, і в режимі онлайн. Тому й результат - позитивний.

18.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR