Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Навчання – за розкладом!

Навчання – за розкладом!

Вперше університет випробував на міцність і ефективність систему дистанційного навчання у масових масштабах. Різноманітні онлайн курси, вебінари, телеконференції та інші види дистанційної взаємодії у ЗДМУ успішно використовуються уже багато років, чому сприяє чудове технічне забезпечення: потужне Wi-Fi покриття, більше 60 комп’ютерних класів, інтерактивні аудиторії, електронна бібліотека, банк відеолекцій, спеціалізовані сайти та сайти кафедр.

Нині ж довелося перевести у дистанційну форму усіх здобувачів вищої освіти, а це вже майже чотирнадцять тисяч, з них близько дев’яти з половиною тисяч студентів. І професорсько-викладацький склад університету успішно справляється з цією задачею. З кафедральних комп’ютерів, комп'ютерних класів, центрів телемедицини викладачі читають лекції онлайн, використовуючи різноманітні технології, запропоновані кафедрою медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій.

І хоч зорового контакту бракує, втім, зворотній зв’язок від студентів у вигляді чатів та запитань на електронну пошту є практично миттєвим. Деякі кафедри, приміром, медичної біології і генетики, клінічної фармакології, патофізіології у онлайн-форматі проводять навіть практичні заняття та тестування, індивідуальні консультації.

Щодня на сайті університету, у соціальних мережах оприлюднюється розклад занять наступного дня, студенти мають можливість заздалегідь підготуватися, ознайомитися з матеріалом на електронних ресурсах кафедр, провести необхідні підключення та інше.

Ректорат ЗДМУ сподівається, що завдяки активному використанню усіх новітніх технологій вимушений карантин не завадить освітньому процесу.

17.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR