Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Дезинфекція, вимірювання температури і режим

Дезинфекція, вимірювання температури і режим

Карантин, запроваджений у Запорізькому державному медичному університеті, крім переведення освітнього процесу у дистанційну форму, передбачає ще й ряд організаційних, безпекових та санітарних заходів. Так, обмежено доступ сторонніх осіб на територію університету і особливо у гуртожитки. На вході у гуртожитках усім мешканцям вимірюють температуру дистанційними термометрами, пропонують продезинфікувати руки спеціальним розчином.

У кожному гуртожитку облаштовані ізолятори, на щастя, поки що потреби у них немає. Спокійно і у Центрі медичної реабілітації та профілактики ЗДМУ.

- Ми облаштовано пункт невідкладної допомоги пацієнтам з підозрою на коронавірусну інфекцію, - розповідає керівник центру Наталія Волох. – У двох кабінетах з 8 до 17 години ведуть прийом лікарі: Олена Григорівна Куваніна приймає співробітників, а Галина Олексіївна Шукало - студентів. Крім цього, обладнано кабінет для лікаря-інфекціоніста, за графіком у ньому щодня ведуть прийом співробітники кафедр інфекційних хвороб. Усі кабінети двічі на день миються, кварцюються, і коридори. Дезинфекційних засобів достатньо, Центр забезпечено у достатній кількості і дистанційними термометрами.

Щодня до нас звертається близько 10-15 чоловік, переважно співробітники  і не лише з симптомами застуди. Студентів мало, оскільки усі на карантині. Зрідка звертаються іноземні студенти, які проживають у гуртожитках. Загалом ситуація стабільна.

17.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR