Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Університет дбає про своїх іноземних студентів

Університет дбає про своїх іноземних студентів

Сьогодні ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник зустрівся з лідерами земляцтв іноземних студентів та старостами потоків, щоб розповісти про заходи, які ректорат університету вживає для захисту іноземних громадян-студентів під час епідемії коронавірусу.

- Усі країни світу сьогодні ведуть боротьбу з коронавірусом. І, як свідчить досвід, найголовніше, що треба зробити – мінімізувати контакти. Для цього і запроваджується карантин, в тому числі і у нашому університеті, - підкреслив Юрій Михайлович. - Вкрай важливо дотримуватися особистої гігієни і гігієни житла, якомога частіше прибирати та дезинфікувати. Подбайте про своє здоров’я, адже ви, як майбутні медики, добре знаєте, що коронавірус швидко розвивається у ослабленому організмі, отже, не допускайте зниження імунітету. Всім треба себе берегти і нагадувати про це своїм однокурсникам, друзям, знайомим, студентам з інших університетів.

Ми намагаємося максимально подбати і про ваше здоров’я, і про навчання. Так, ми припинили навчання в аудиторіях, однак, онлайн навчання триває. Деканати повідомлять вам про розклад онлайн-лекцій та практичних занять, консультацій. Користуйтеся електронною бібліотекою, електронними ресурсами кафедр та онлайн-курсами, особливо тими, які розроблені з метою підготовки до ліцензійних іспитів КРОК. Допомагайте один одному у навчанні.

Мабуть, ви уже побачили заходи, які вживаються для моніторингу захворюваності у гуртожитках та недопущення поширення інфекцій та вірусів: університет закупив прилади для вимірювання температури дистанційно, і кожному, хто входить до гуртожитку, проводиться контроль. Також у на всіх входах розташовані дезинфектори, постійно ведеться прибирання і дезинфекція приміщень.

У нашому Центрі реабілітації та профілактики щодня з 8 до 17 години ведуть прийом лікарі-терапевти та інфекціоністи. Тому, у випадку поганого самопочуття негайно звертайтеся до Центру.

Чим більш організовані і дисципліновані ми будемо, тим скоріше здолаємо загрозу, - наголосив Юрій Михайлович і попросив максимально донести отриману інформацію до усіх іноземних студентів.

16.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR