Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

До дистанційного навчального процесу - готові

Сьогодні під головуванням ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника відбулося розширене засідання ректорату університету за участю завідувачів кафедр, на якому обговорили усі аспекти забезпечення дистанційної форми навчання на період карантину.

Юрій Михайлович поінформував зібрання, що в університеті створено оперативний штаб по забезпеченню контролю захворюваності на інфекційні хвороби серед співробітників та здобувачів освіти ЗДМУ, який очолив проректор з науково-педагогічної роботи професор Вадим Візір. В університеті посилено заходи санітарно-епідеміологічного режиму, в гуртожитках чергують лікарі-інтерни, у випадку виявлення особи з вірусними, респіраторними чи інфекційними симптомами, її направляють на огляд в Центр медичної реабілітації та профілактики ЗДМУ, де, крім лікарів-терапевтів, чергують співробітники кафедр інфекційних хвороб. Ректор розповів, що у ЗДМУ створені робочі групи, які вимірюють температуру тим, хто залишився на території університету, для чого придбано 20 безконтактних термометрів, у достатній кількості закуплено і дезинфекційні засоби.

Водночас, підкреслив Юрій Михайлович, слід з особливою увагою і ретельністю забезпечити дистанційні форми навчання для студентів.

Проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи доцент Світлана Моргунцова розповіла про організацію навчального процесу під час карантину на дистанційній основі з використанням усіх наявних ресурсів кафедр та університету: онлайн-курси, відеолекції, індивідуальні консультації, вебінари та інше. Світлана Андріївна також повідомила про опрацювання змін до графіка навчального процесу, роботу над розкладом занять, яким буде передбачено компенсацію періоду карантину.

Завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професор Олексій Рижов ознайомив учасників засідання з концепцією e-learning на період карантину. Теоретичні знання з предметів викладатимуться у форматі відеолекцій з використанням сервісів real-time MS Teams, Skype for Business,  off-time – сервіс MS Stream. Для практичних занять використовуватимуться онлайн курси edX, MS Teams. Індивідуальні або групові консультації рекомендовано проводити з використанням сервісів Skype for Business, MS Teams. Для контролю знань рекомендовано задіювати  онлайн курси edX, системи RATOS та  MS Forms.

Маючи величезний обсяг навчального матеріалу в різноманітних форматах, Запорізький державний медичний університет цілковито готовий вести повноцінний навчальний процес у дистанційному режимі.

13.03.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR