Естонський досвід  в рамках Еразмус+

Естонський досвід в рамках Еразмус+

Запорізький державний медичний університет традиційно і послідовно розвиває міжнародне співробітництво, використовуючи кожну нагоду надати студентам можливість запозичувати кращий світовий досвід навчання майбутній професії. Адже це запорука їхньої конкурентоздатності на жорсткому ринку праці у медичній галузі. Однією з таких адаптованих і привабливих для нашого студентства є програма "Еразмус +", що відкриває майбутнім медикам варіанти навчання та стажування за кордоном.

Такий шлях торують успішні молоді люди, наполегливі в навчанні, свідомі правильності вибору фаху, які мають чіткі професійні орієнтири. Одна з таких – студентка третього курсу III медичного факультету Валерія Кучер. Щоб потрапити у програму студентської мобільності "Еразмус +", дівчині довелося витримати чималу конкуренцію, адже ерготерапія, яку вона опановує, є доволі молодим напрямом української медицини, тому досвідом з її вивчення цікавиться багато молоді. Але Валерія таке випробування витримала і поїхала в Таллінн набиратися практичного досвіду. Адже в цій країні роками створено  неоціненну систему, котра спеціалізується на відновленні і підтриманні навичок для комфортного життя в соціумі людей, які з певних причин обмежені в продуктивній діяльності. Навчити їх жити в суспільстві – складна місія, яку українським медикам іще треба досконало вивчати.

Цій справі Валерія й присвятить своє життя. А зараз запорізька студентка  проходить практику в центральній лікарні Іда-Віру, тут їй дуже цікаво. Щодня  працює з 7-8 пацієнтами під наглядом ерготерапевта Віри Цепелєвої. Валерія розробляє спеціалізовані завдання для лікування пацієнтів з особливими потребами. Для праці з деякими пацієнтами, які перенесли інсульт,  вона використовує вправи з розмальовками та пластиліном, - як на світлині, де  Валерія працює з одним із таких пацієнтів. Вона використовує подібні вправи для розвитку його просторового мислення, моторики та здатності контролювати свої рухи.

 

 

 

24.02.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar