Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Медицина світового рівня - вже у Запоріжжі

Медицина світового рівня - вже у Запоріжжі

На засіданні медичної ради Університетської клініки, в якому взяли участь адміністрація, персонал клініки та керівництво ЗДМУ, підбили підсумки роботи лікувального закладу у 2019 році і окреслили перспективи на майбутнє.

Директор клініки Еліна Котляревська проаналізувала основні досягнення за рік.  Насамперед, вдалося  суттєво поліпшити матеріальну забезпеченість закладу. Придбання найсучаснішого обладнання, облаштування операційної для проведення хірургічних малоінвазивних втручань, впровадження у медичну практику новітніх медичних технологій дозволило суттєво поліпшити ефективність консультативної та лікувальної допомоги.

А якщо взяти до уваги велику просвітницьку на освітню роботу, яку виконує колектив клініки та кафедр, які працюють на її базі, зокрема цикли тематичного удосконалення лікарів, цикли спеціалізації, вебінари, онлайн-конференції для лікарів-практики з усієї області, то без перебільшення можна стверджувати:  медицина світового рівня  - вже у Запоріжжі!

Заступник директора з медичної частини Наріне Горбаткова ознайомила зібрання з результатами перевірки головного Управління держпродспоживслужби і держлікслужби у Запорізькій області та розповіла про впровадження системи менеджменту безпеки харчової продукції НАССР згідно з вимогами українського законодавства.

Куратор відділення малоінвазивних хірургічних та ендоскопічних втручань Олександр Кіосов доповів про успішне впровадження у практику нових ендоскопічних технологій (ESD, STER, POEM), якому передували стажування у Європейських клініках та ендоскопічних центрах, участь у численних конференціях та симпозіумах, а також поділився планами розвитку цього напряму медичної допомоги.

Позитивно оцінив роботу Університетської клініки ректор ЗДМУ професор Юрій Колесник, відзначивши постійний науковий пошук колективу і прагнення до професійного росту.

12.02.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR