Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية

Запрошуємо на актові лекції провідних науковців ЗДМУ

Проєкт ректорату ЗДМУ  "Актові лекції" від провідних науковців Запорізького державного медичного університету здобув широку популярність серед студентської спільноти, професорсько - викладацького складу університету. Наступного тижня є нагода познайомитись з новими цікавими темами.

17 лютого лекцію "Туберкулінодіагностика: актуальність, види та інтерпретація результатів" прочитає завідувачка  кафедри фтизіатрії  і пульмонології, професор Олена Разнатовська.

19 лютого завідувач кафедри урології професор Георгій Бачурін  представить  тему - "Пухлини сечостатевої системи".

20 лютого завідувач кафедри клінічної фармакології, фармації, фармакотерапії  і косметології  професор  Олег Крайдашенко виступить з  лекцією "Вступ до клінічної фармакології, фармації і фармакотерапії: основні принципи і положення".

21 лютого завідувач кафедри фармакогнозії, фармхімії і технології ліків професор Олександр Мазулін прочитає лекцію "Перспективні лікарські рослини та їх дослідження".

Початок лекцій о 15.30 у 206 аудиторії. Попередня реєстрація за посиланням: https://mfi.zsmu.edu.ua/lectures/

 

11.02.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR