Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Майбутні фізичні терапевти представили свої наукові роботи

Майбутні фізичні терапевти представили свої наукові роботи

Вперше в рамках I туру «Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019 – 2020 н.р.» свої наукові доробки представили студенти ІІІ медичного факультету, які навчаються за освітньою програмою «Фізична терапія, ерготерапія».

«Сьогодні для нас по-справжньому святковий день, бо вперше на окремій секції обговорюються питання фізичної терапії і ерготерапії – зазначив завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я професор Євген Михалюк, - і велику професійну зацікавленість майбутніх фахівців можна оцінити за кількістю заявлених доповідей».

Професор кафедри Едуард Дорошенко підкреслив, що студентські роботи є результатом плідної співпраці з науковими керівниками. До студентської наукової творчості долучилися професори Є.Л. Михалюк, Е.Ю. Дорошенко, І.М. Ляхова, доценти С.М. Малахова, О.Е. Черненко, А.М. Гурєєва,  І.В. Шаповалова, С.Г. Пузік, асистент О.О. Черепок, старший викладач М.О. Олійник.

Студенти представили доповіді стосовно сучасних методик відновного лікування при травмах та ушкодженнях опорно-рухового апарату, в спортивній травматології, клініці внутрішніх хвороб, соціально-психологічної реабілітації в паралімпійському спорті, інноваційних технологій при надлишковій масі тіла. Жодна доповідь не проходила без великої кількості запитань до доповідача та яскравої дискусії.

За результатами оцінювання, п’ятеро студентів посіли призові місця: 1 місце – третьокурсник А.Цикаленко, 2 місце – роботи студенток 3 курсу А. Іванової та А. Савчук, 3 місце розділили студентка 2 курсу Д. Мамедова та третьокурсниця А. Калініна. Всі доповідачі відзначені дипломами за участь у роботі конференції.

Бажаємо подальших успіхів і натхнення молодим науковцям в галузі фізичної терапії, ерготерапії!

11.02.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR