Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
«Завтра.UA» - шанс розвитку й креативу

«Завтра.UA» - шанс розвитку й креативу

Все більше молоді, зокрема, й студентів нашого університету, долучається до участі в стипендіальній програмі  «Завтра.UA. Упродовж її впровадження випробувати свої сили бралися десятки бажаючих, 13 майбутніх медиків стали переможцями, 11 юнаків і дівчат нашого університету зараз змагаються за лідерство в програмі,  вони перемогли в першому етапі й упевнено налаштовані долати другий та третій.

Усіляко підтримує молодь ЗДМУ і допомагає повірити в себе та вболіває за неї колишній випускник університету, молодий науковець Іван Дарій,  який свого часу успішно брав участь у такому випробуванні і неодноразово перемагав. Так само вдалим був досвід іще ряду наших студентів. Якщо в перші роки перемагало всього по кілька учасників проєкту, то тепер наші студенти сміливо беруть участь у конкурсних програмах. Наприклад, цьогоріч зацікавилося проектом більше 70 юнаків і дівчат, одинадцять подали свої пропозиції для  участі і прямують до фіналу.

«Років чотири поспіль ми запрошуємо студентів від третього по шостий курс, магістрів ЗДМУ на зустрічі, щоб розповісти про цю стипендіальну програму, - розповідає Іван Дарій. - Її учасники й переможці  пересвідчилися, що для талановитої молоді вона є шансом не лише фінансової підтримки для продовження освіти та реалізації власних проектів, але й цілим спектром додаткових можливостей для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, що може стати визначальним у подальшій професійній кар’єрі. Я особисто отримав  масу позитивного досвіду і хочеться, щоб якомога більше наших студентів, а в ЗДМУ навчається багато здібних, талановитих молодих людей, випробували себе у програмі».

Іван Володимирович розповів, що у рамках програми щороку відбувається багато подій, які запам’ятовуються її учасникам на все життя. Наприклад, літній табір дружби, організований «Завтра.UA» для більш як сотні українських студентів, половина з них представляла тимчасово переміщених осіб і молоді з окупованих територій, підконтрольних Україні. Спільно розробили десять проектів, спрямованих на соціальну інтеграцію молоді.

А ще представники проекту  «Завтра.UA» брали участь у складі української делегації на цьогорічному  Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Іван Дарій був серед п’яти з них, єдиний з нашої області. Природно, що враження досі переповнюють молодого вченого.  У ролі волонтерів ми зустрічали й супроводжували гостей, знайомили їх з Україною, - розповідає Іван Володимирович. – Видалась унікальна  можливість відвідати дискусійні  панелі, слухати  відомих  спікерів, серед яких політики, Нобелевські лауреати, вчені відомих на весь світ університетів. Я особисто мав  зустріч з професором Гарвардського університету Деніелом Гілбертом, про яку міг лише мріяти, оскільки праці якого з психології  є цікавими для мене в рамках моєї наукової роботи. Звичайно, завдячую такою удачею тому неоціненному досвіду, який напрацьовано у проекті  «Завтра.UA».

Такий приклад має надихати талановиту молодь ЗДМУ дерзати, сміливо прямувати до нових горизонтів, щоб стати успішними в когорті української медичної еліти.

 

6.02.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR