Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Студентам – про освітню програму ім. Фулбрайта

Студентам – про освітню програму ім. Фулбрайта

У ЗДМУ з просвітницькою місією побували представники  програми імені Фулбрайта в Україні. Заступник директора, координатор програм обміну для молодих науковців і студентів Інна Бариш розповіла студентам  про напрямки та можливості цієї програми. Майбутнім медикам це було цікаво, аудиторія, де проходила зустріч, була заповнена вщерть.

З інтересом вислухали іще одну гостю, Емі Еллен, стипендіатку програми U.S. Student Program 2019-2020 в Україні,  випускницю Корнельського університету (США), яка нині навчається в медичній школі Нью - Йоркського університету. Проєкт пані Еллен, над яким вона працює в Україні у співпраці з Інститутом політики громадського здоров'я у м. Києві, стосується проблеми попередження та охорони здоров'я ВІЛ-позитивних, наркозалежних жінок в Україні.

Нагадаємо, програму освітніх грантів 1946 року заснував колишній сенатор штату Арканзас США Джеймс Уільям Фулбрайт, вона фінансується Держдепартаментом зі щорічних асигнувань Конгресу з метою зміцнення культурно – академічних зв’язків між громадянами США та інших країн. Українські студенти й молоді науковці, зокрема й запорізьких вишів, активно використовують нагоду скористатися преференціями програми.

 

5.02.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR