Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У студентів-стоматологів – виробнича практика

У студентів-стоматологів – виробнича практика

Триває лікарська виробнича практика зі стоматології дитячого віку у студентів 5 курсу III медичного та  II міжнародного  факультетів ЗДМУ, які навчаються за спеціальністю «Стоматологія». П’ятикурсники  добре засвоїли програму навчального курсу, і зараз на практиці, під керівництвом досвідчених наставників мають продемонструвати свої знання.

«На нашому III медичному факультеті  практику проходить 61 студент п’ятого курсу, - розповів декан факультету доцент Максим Шишкін. – Це уже добре підготовлені спеціалісти, тому ми сміливо рекомендували їх  набиратися досвіду у стоматологічні клініки. Так 14 п’ятикурсників практикуються  на базі ННМЦ «Університетська клініка ЗДМУ».  Міські   поліклініки  Запоріжжя прийняли 24 наших студентів, це КУ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня», КНП стоматполіклініки №1, 2, 6,7,  КП «Міська стоматологічна поліклініка №5», та ряд інших державних лікувальних закладів. Дев’ятнадцять студентів проходять практику в провідних приватних стоматологічних клініках Запоріжжя, які мають ліцензію на надання медичної допомоги пацієнтам дитячого віку. Наказом по університету про направлення на практику дозволено ряду студентів практикуватися в державних міських та районних поліклініках інших областей України, таким чином 11 п’ятикурсників поїхали у Миколаїв, Кривий Ріг, Херсон, інші регіони».

Студентам 5 курсу II міжнародного  факультету, які опановують спеціальність «Стоматологія», дозволено проходити виробничу практику у країнах, звідки вони мають запрошення.

Завідувач кафедри терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології доцент Олександр Возний, який є керівником практики від університету, зазначив, що всі студенти стовідсотково забезпечені робочими місцями та мають можливість в повному обсязі  засвоїти практичні навички з дисципліни «дитяча терапевтична стоматологія». Олександр Вікторович  підкреслив, що практиканти   виконують  програми  під наглядом досвідчених фахівців, зокрема, демонструють навички  проведення  діагностики,  маніпуляцій, визначення  алгоритму лікування, володіння   методами профілактичних заходів. Практика, за його словами, триватиме до 31 січня, відтак на підставі характеристик з місць її проходження студентами відбудеться захист.

 

28.01.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR