Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
У ЗДМУ відбувся тренінг «PRO-серце»

У ЗДМУ відбувся тренінг «PRO-серце»

На базі  міжкафедрального тренінгового  Центру ЗДМУ відбувся симуляційний  тренінг з оволодіння практичними навичками з основ електрокардіографії та кардіосонографії у дітей «PRO-серце».  Захід відбувся у рамках програми МОЗ із безперервного професійного розвитку лікарів. Взяли участь  педіатри, лікарі загальної практики та сімейної медицини, дитячі кардіоревматологи  та лікарі інших спеціальностей запорізьких закладів охорони здоров’я, які прагнуть  удосконалювати   практичні навички та знання з основ функціональної діагностики в дитячій кардіології.

Працювали зі спеціалістами фахівці з педіатрії, дитячої кардіоревматології, електрокардіографії та кардіосонографії, співробітники кафедри дитячих хвороб факультету післядипломної освіти ЗДМУ на чолі із завідуючою кафедри, професором, головою асоціації педіатрів Запорізької області Людмилою Боярською. У тренінгу взяли участь : дитячий кардіоревматолог, лікар УЗД, доцент кафедри Олена  Подліанова, дитячий кардіоревматолог, лікар функціональної діагностики, асистент кафедри Людмила  Кравець ,  дитячий кардіоревматолог, лікар УЗД, асистент кафедри Сергій Потапенко.

Професор Людмила Боярська, коментуючи перебіг тренінгу, зазначила, що тренінговий Центр університету є без перебільшення найкращим майданчиком для навчання не лише студентів, лікарів – інтернів, але й практикуючих лікарів регіону. Адже його класи  обладнані усім необхідним устаткуванням   для тренування з реєстрації ЕКГ та проведення Доплер-Ехо-КГ, сучасними манекенами та інтерактивною системою-симулятором «віртуальний пацієнт», що дозволило кожному з учасників заходу після закінчення курсу розуміти та інтерпретувати базові показники Доплер-Ехо-КГ, реєструвати та розшифровувати ЕКГ, діагностувати найбільш часті порушення ритму серця та провідності у дітей.

 

27.01.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR