Українською
English
Français
Español
हिन्दी
اللغة العربية
Майстер – клас з використання інноваційних технологій

Майстер – клас з використання інноваційних технологій

На кафедрі іноземних мов відбувся майстер-клас з використання сервісів Office 365 MS Teams, MS Class Notebook, Assignments в навчально-методичній роботі кафедри. Завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій ЗДМУ, професор Олексій  Рижов докладно розповів про особливості використання інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій у контексті вдосконалення  освітнього процесу медичного університету.

Цікавою видалася друга  частина  майстер-класу: викладачі кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій ЗДМУ допомогли колегам кафедри іноземних мов застосувати  отримані знання на практиці – попрацювати у сервісі MS Teams, виконавши індивідуальні завдання. Така практика згодиться кожному у  подальшій організації самостійної роботи на кафедрі.

Професорсько-викладацький склад кафедри іноземних мов отримав цінний досвід та із вдячністю висловив зацікавленість участі у подальших спільних  заходах із  кафедрою медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій ЗДМУ.

Лариса Сазанович,
доцент кафедри іноземних мов ЗДМУ

22.01.2020

Україна, 69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, 26
Тел: (061)224-64-69, факс: (061)233-60-07, zsmu@zsmu.zp.ua
Відправити E-mail

Увага! Єдиним офіційним сайтом ЗДМУ є zsmu.edu.ua. За інформацію, надану від імені ЗДМУ на інших сайтах, університет відповідальності не несе.

Мапа сайту
| en | fr | es | hi | ar
Created by DIAMIR